Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

Szkoła korzysta z profesjonalnego Systemu Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce LIBRUS

DZIENNIK LIBRUS

 

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowocześniejsze narzędzie profilaktyczne wspomagające realizację funkcji wychowawczej szkoły. SYSTEM KONTROLI FREKWENCJI I POSTĘPÓW W NAUCE zapewni Państwu bieżący dostęp do dokładnych informacji na temat frekwencji i postępów w nauce dziecka, a także umożliwi stały kontakt z nauczycielami. Dzięki możliwości wygodnego kontaktu ze szkołą (dostęp do konta dziecka przez całą dobę z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub telefonu komórkowego z możliwością przeglądania stron internetowych) system umożliwia Państwu bieżącą kontrolę zachowania i wyników w nauce dziecka i pozwala na skuteczne przeciwdziałanie problemom wychowawczym.

Korzyści płynące z korzystania z systemu kontroli frekwencji i postępów w nauce:

  • możliwość bieżącej kontroli frekwencji dziecka w szkole, a co za tym idzie możliwość natychmiastowej reakcji na ewentualny problem wagarowania,
  • stały dostęp do ocen dziecka z możliwością szczegółowej analizy postępów w nauce na podstawie precyzyjnych danych dotyczących daty wystawienia oceny, kategorii oceny, wagi oceny w liczeniu średniej oraz nauczyciela, który tę ocenę wystawił,
  • szybka, bieżąca wymiana informacji pomiędzy szkołą a domem rodzinnym, nieograniczona jakimkolwiek przedziałem czasowym, jak to ma miejsce przy klasycznych wywiadówkach.Aby uzyskać dostęp do danych swojego dziecka, należy skontaktować się z Dyrektorem/Sekretariatem szkoły i poprosić o LOGIN i HASŁO do swojego indywidualnego konta. Jeśli szkoła, w której uczy się Państwa dziecko, nie wdrożyła jeszcze systemu, można poinformować Dyrektora szkoły o możliwości bezpłatnej prezentacji systemu, podczas której nasz konsultant przyjedzie do Państwa szkoły i przedstawi informacje na temat systemu. W prezentacji takiej za zgodą Dyrektora szkoły mogą wziąć udział również rodzice.