Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

ewa 2016Uczennica klasy I - Ewa Wiśniewska otrzymała stypendium naukowe przyznawane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Przyznanie stypendium jest uhonorowaniem naszej uczennicy, która może poszczycić się wysoką średnią ocen. Ewa znalazła się wśród 530 najzdolniejszych uczniów, którzy spełnili wymagane regulaminem kryteria i uzyskali najwyższą punktację w postępowaniu kwalifikacyjnym. Wręczenie nagród odbyło się 9 grudnia b.r. na scenie Centrum Spotkania Kultury w Lublinie.

Jest nam niezmiernie miło, zwłaszcza że Ewa uzyskuje nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale jest również bardzo sympatyczną i wrażliwą osobą, aktywnie działającą na rzecz klasy i szkoły.

Ewa uczęszczała do Publicznego Gimnazjum Jana Pawła II w Łaszczowie i gratulacje należą się również wszystkim tamtejszym nauczycielom, którzy przyczynili się do jej sukcesu.

Gratulujemy!