Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie

Spis treści

Lata nauki 1998 - 2002,

wych. mgr Antoni Borkowski

1. Bednarz Agnieszka
2. Dublowska Ewelina
3. Duras Jadwiga
4. Dymytryczyn Angelika
5. Dzik Justyna
6. Franasz Sylwia
7. Furman Anna
8. Gałczyńska Iwona
9. Gancarz Małgorzata
10. Harbuz Małgorzata
11. Kalita Ewelina
12. Kancir Ewa
13. Kancir Monika
14. Koper Iwona
15. Kusiak Janina
16. Kwiecień Elżbieta
17. Łyczko Joanna
18. Majewska Anna
19. Martyniak Angelika
20. Muzyczka Agnieszka
21. Nowosad Ewelina
22. Seroczyńska Magda
23. Sobańska Beata
24. Torula Anita
25. Warenica Katarzyna
26. Wojciechowska Magdalena
27. Zub Ewelina
28. Barański Daniel
29. Bednarz Adrian
30. Borkowski Paweł
31. Kyć Paweł
32. Pasierb Paweł
33. Piątkowski Kamil
34. Sagan Piotr
35. Seń Wojciech
36. Swatowski Marek
37. Ścirka Bartłomiej
38. Szłoda Jarosław
39. Wielosz Damian
40. Wronka Jacek
41. Wójtowicz Piotr


Lata nauki 1999 - 2003,

wych. mgr Barbara Kutek

KLASA IV a

1. Bezłada Agata
2. Borek Kamil
3. Buczak Justyna
4. Cisek Ewelina
5. Gałka Agnieszka
6. Góra Agnieszka
7. Grad Tomasz
8. Mazur Monika
9. Jankowska Joanna
10. Karbowniczek Aneta
11. Kłyż Kamil
12. Krawczyk Katarzyna
13. Krotkie Katarzyna
14. Łukasik Marlena
15. Maciejko Magdalena
16. Mroczkowski Rafał
17. Nosek Ewelina
18. Nowosad Sylwia
19. Ogryzko Marta
20. Ostrowska Anna
21. Rak Róża
22. Rawska Wioletta
23. Skowyra Agnieszka
24. Sochan Łukasz
25. Swatowska Edyta
26. Turzyniecki Piotr
27. Walczykiewicz Justyna
28. Wiśniewski Maciej
29. Woch Kamil 30. Wojciechowska Marzena

 

Lata nauki 1999 - 2003,

wych. mgr Iwona Rębisz

Klasa IV b

1. Bartecka Katarzyna
2. Dublowska Marta
3. Dzika Karolina
4. Gala Przemysław
5. Głuszek Anna
6. Grabowska Magdalena
7. Jakubczak Aneta
8. Jakubiak Sylwia
9. Jędruszczak Damian
10. Kich  Magdalena
11. Knap Malgorzata
12. Kosiba Maria
13. Kot Aneta
14. Koza Magdalena
15. Kraś Edyta
16. Kułacz Alicja
17. Kuzdra Anna
18. Maluta Diana
19. Mikuła Paweł
20. Miszczyszyn Kamil
21. Piętak Katarzyna
22. Rzepka Anita
23. Smoląg Krzysztof
24. Sobuś Marcin
25. Szymoniak Monika
26. Wronka Damian
27. Wronka Ewelina 28. Żukowski Piotr

 


Lata nauki 2000 - 2004,

wych. mgr Aleksandra Jamroż

Klasa IV a

1. Bąk Łukasz
2. Byś Magdalena
3. Dajczak Joanna
4. Dmitroca Ewa
5. Dydiak Tomasz
6. Dyjak Małgorzata
7. Dźwierzyńska Joanna
8. Iwuła Artur
9. Jaśków Tomasz
10. Karaś Ewelina
11. Knap Magdalena
12. Klimowicz Magdalena
13. Kowalska Monika
14. Kuźniarski Łukasz
15. Łysakowski Wojciech
16. Małys Marek
17. Marczak Marek
18. Matwiejczuk Kamil
19. Pilichowski Rafał
20. Seń Ewelina
21. Sochan Sylwia
22. Szopińska Barbara
23. Szura Magdalena
24. Swatowska Ewa
25. Tucki Paweł
26. Urban Teresa
27. Wójcicka Anna
28. Wójcik Ewa

29. Zienkiewicz Agata

Lata nauki 2000 - 2004,

wych. mgr Ryszard Daczyszyn

Klasa IV b

1. Bajwoluk Ireneusz
2. Bezłada Anna
3. Budzyńska Joanna
4. Czujkowska Katarzyna
5. Dzida Iwona
6. Gwoździewska Iwona
7. Kopiec Klaudia
8. Kopiec Tomasz
9. Kosiba Barbara
10. Kościuk Anna
11. Kusiak Sylwia
12. Kwiecień Aneta
13. Kyć Michał
14. Łasocha Agnieszka
15. Łukasik Małgorzata
16. Łysiak Mariusz
17. Majewska (Łukasik) Agnieszka
18. Mazurek Marta
19. Miszczyszyn Diana
20. Niedużak Marcin
21. Nowak Anna
22. Podgórski Paweł
23. Pszeniczka Daniel
24. Seń Ilona
25. Szewczuk Joanna
26. Tomczuk Paweł
27. Torba Krzysztof
28. Torba Rafał
29. Uściak Bartłomiej
30. Wiśniewska Agnieszka
31. Wysocka Agnieszka

 


 

Lata nauki 2002 - 2005,

wych. mgr Artur Bednarski

Klasa III LO

1. Adamczewska Monika
2. Baj Katarzyna
3. Bartosz Sylwia
4. Cyrek Marta
5. Denys Edyta
6. Gala Magdalena
7. Kawka Marcin
8. Książek Justyna
9. Kuma Konrad
10. Kuzdra Magdalena
11. Lizak Szymon
12. Marczak Mateusz
13. Matejewska Katarzyna
14. Mazur Angelika
15. Mozol Andrzej
16. Murański Łukasz
17. Organista Marta
18. Pachołek Leszek
19. Palak Marcin
20. Pakuła Daniel
21. Palichleb Agnieszka
22. Piasecka Katarzyna
23. Seń Grzegorz
24. Seń Justyna
25. Sławiński Zbigniew
26. Suski Przemysław
27. Szewczuk Sławomir
28. Trynduś Ewa
29. Wilk Mariusz

Lata nauki 2002 - 2005,

wych. dr Marek Bielecki

Klasa III LP

1. Bardega Małgorzata
2. Byś Diana
3. Ciołko Sylwia
4. Denys Grzegorz
5. Dublowska Aleksandra
6. Grzeszczuk Karolina
7. Hucz Ewelina
8. Kicak Justyna
9. Kopiec Adam
10. Kościuk Ewelina
11. Lepionka Arkadiusz
12. Litkowiec Jacek
13. Motyl Łukasz
14. Mroczkowska Agata
15. Musiej Katarzyna
16. Nowosad Katarzyna
17. Ostapiuk Łukasz
18. Parnicka Sylwia
19. Piaseczki Łukasz
20. Piech Justyna
21. Pwęska Daniel
22. Romańczuk Anna
23. Romaniuk Monika
24. Ścirka Barbara
25. Sztajdel Grzegorz
26. Warmińska Joanna
27. Wiśniewska Anita
28. Wojciechowska Joanna


 

Lata nauki 2003 - 2006,

wych. mgr Antoni Borkowski

Klasa III LO

1. Blicharz Konrad
2. Byś Sławomir
3. Czop Daniel
4. Hałka Minika
5. Iwicki Łukasz
6. Kawałko Joanna
7. Kopiec Weronika
8. Kraś Małgorzata
9. Krawczyk Urszula
10. Kuśmirek Mateusz
11. Michalczyszn Marcin
12. Milichiewicz Krzysztof
13. Miszczyszyn Marcin
14. Nagaj Wioletta
15. Niedźwiedź Mirosław
16. Opak Katarzyna
17. Paduch Łukasz
18. Palak Tomasz
19. Piasecka Ewelina
20. Piękna Eliza
21. Pisarczyk Dorota
22. Romańczuk Ewelina
23. Seń Dorota
24. Sobczuk Marek ( zmarł 4.01.2006 )
25. Stelmaszczuk Marlena
26. Szłoda Aldona
27. Szwiec Daniel
28. Tarcz Diana
29. Wąsacz Agnieszka
30. Wiciejewska Ewelina
31. Winiarczuk Anna

Lata nauki 2003 - 2006,

wych. mgr Iwona Rębisz

Klasa III LP

1. Bartosz Tomasz
2. Bajda Wioletta
3. Bobla Aneta
4. Ciołko Marcin
5. Czajka Anna
6. Dudek Krzysztof
7. Działa Angelika
8. Dziura Mateusz
9. Gawlik Radosław
10. Gmitrowicz Agata
11. Gmitrowicz Paweł
12. Hawryluk Daniel
13. Kopiec Ewa
14. Kot Agnieszka
15. Kyć Mateusz
16. Łagowski Arkadiusz
17. Majerska Diana
18. Małek Diana
19. Mroczkowski Robert
20. Pasieczny Wojciech
21. Pogudz Krzysztof
22. Pokrywka Ewelina
23. Proć Joanna
24. Stawarska Joanna
25. Szeremeta Anna
26. Ścirka Łukasz
27. Ważocha Jacek
28. Wójcicki Paweł


Lata nauki 2004 - 2007,

wych. mgr Barbara Kutek

Klasa III LO

1. Bataszow Karol
2. Dmitroca Katarzyna
3. Drąszcz Katarzyna
4. Ferenc Diana
5. Knap Andrzej
6. Kołodziej Agnieszka
7. Kopiec Krzysztof
8. Kowalska Magdalena
9. Łoś Damian
10. Łukasiewicz Piotr
11. Majewska Olga
12. Marczak Monika
13. Mielniczek Karol
14. Ogonowski Krzysztof
15. Organista Karolina
16. Pawłowski Konrad
17. Piasecka Małgorzata
18. Pieprzowska Ewelina
19. Pleszyńska Anna
20. Posłuszna Katarzyna
21. Raziuk Iwona
22. Sąsiek Justyna
23. Stepach Magda
24. Sól Gabriela
25. Szaruga Elżbieta
26. Taborska Iwona
27. Turzyniecki Grzegorz
28. Tyska Ewelina
29. Urban Jolanta
30. Warmiński Damian
31. Warmiński Rafał
32. Wąsiura Tomasz
33. Winiarczuk Sylwia
34. Wiśniewski Krzysztof
35. Witkowska Natalia
36. Zabłoci Łukasz
37. Lis Mateusz

Lata nauki 2004 - 2007,

wych. mgr inż Aleksandra Jamroż

Klasa III LP

1. Bezłada Anna
2. Bosiak Piotr
3. Byra Marcin
4. Cyrek Joanna
5. Czajka Monika
6. Delong Żaneta
7. Domańska Ewelina
8. Gardzioła Katarzyna
9. Gawęda Mateusz
10. Karwan Katarzyna
11. Koguciuk Justyna
12. Kowalska Katarzyna
13. Kozłowska Agnieszka
14. Kułacz Wioletta
15. Lewczuk Przemysław
16. Maciejko Marcin
17. Malikowska Joanna
18. Marucha Marlena
19. Mierzwa Przemysław
20. Portka Wojciech
21. Pawłowska Joanna
22. Rawska Magda
23. Skorupa Magda
24. Szczygielska Martyna
25. Tyska Agnieszka
26. Wasyluk Magdalena
27. Ważna Paulina
28. Wilczak Elżbieta


 

Lata nauki 2005 - 2008,

wych. dr Marek Bielecki

Klasa III LP

  1. Budeńko Katarzyna
  2. Byra Przemysław
  3. Gęborys Kamil
  4. Hawrylak Kamil
  5. Holli Ewelina
  6. Kudełko Martyna
  7. Liga Justyna
  8. Mierzwa Joanna
  9. Mikuła Marta
  10. Monastyrska Dominika
  11. Parol Justyna
  12. Pisowicz Iwona
  13. Romańczuk Weronika
  14. Senderek Róża
  15. Szeremeta Marek
  16. Szpinda Aneta
  17. Talabska Iwona
  18. Trześniowski Marcin
  19. Walczykiewicz Sylwia
  20. Wiatrzyk Anna
  21. Wronka Anna
  22. Zarosa Mateusz

 

Lata nauki 2005 - 2008,

wych. mgr Artur Bednarski, mgr. Aneta Bielecka

Klasa III SG

  1. Bednarska Emilia
  2. Brodowska Natalia Katarzyna
  3. Cisło Justyna
  4. Czwaniuk Paulina Henryka
  5. Dąbrowski Kamil
  6. Ferenc Ewelina
  7. Fil Paweł
  8. Jakubiak Dawid
  9. Jakubiak Sebastian
  10. Jarentowski Hubert
  11. Kawula Paweł
  12. Kniaź Paweł Kamil
  13. Kowalski Bartłomiej
  14. Kuma Joanna
  15. Kusiak Artur
  16. Łagowski Mateusz Jan
  17. Mac Paweł Marcin
  18. Noga Kamil
  19. Nowosad Paulina
  20. Pasieczna Justyna Marzena
  21. Redka Marzena Maria
  22. Romańczuk Justyna Marta
  23. Rybczyńska Kinga
  24. Skiba Piotr
  25. Taranowicz Joanna
  26. Turzyniecki Paweł
  27. Tytuła Kamil Łukasz
  28. Wiciejewski Mateusz
  29. Witkowski Paweł
  30. Wybranowski Krzysztof Marek

Lata nauki 2005 - 2008,

wych.  mgr. Ryszard Daczyszyn

Klasa III LO

  1. Barański Maciej
  2. Baryła Aleksandra
  3. Bezłada Łukasz
  4. Bochen Monika
  5. Byś Justyna
  6. Czyrka Anna
  7. Denys Daniel
  8. Dubas Andrzej
  9. Drążek Grzegorz
  10. Herbut Sebastian
  11. Iwuła Joanna
  12. Jachymek Małgorzata
  13. Jonasz Piotr
  14. Kawa Jarosław
  15. Kłos Katarzyna
  16. Kosiba Magdalena
  17. Lewandowska Magdalena
  18. Litkowiec Grzegorz
  19. Marczak Aneta
  20. Mazur Łukasz
  21. Michalczyszyn Joanna
  22. Olech Agnieszka
  23. Ożarowska Justyna
  24. Piasecki Marcin
  25. Pogudz Katarzyna
  26. Rybczyński Paweł
  27. Sławiński Tomasz
  28. Skop Patrycja
  29. Sobczuk Anna
  30. Sochan Dawid
  31. Stepuch Marlena
  32. Warmiński Artur]
  33. Wysocka Sylwia

 


 

Lata nauki 2006 - 2009,

wych.  mgr. Antoni Borkowski

Klasa III SG

  1. Beńko Konrad
  2. Berbecki Sebastian
  3. Bronikowski Patryk
  4. Diduch Marcin
  5. Dudzinski Damian
  6. Dydiuk Ilona
  7. Garbula Michał
  8. Głuszek Katarzyna
  9. Głuszek Konrad
  10. Górnicka Iwona
  11. Greszta Patrycja
  12. Karczewska Katarzyna
  13. Kawałko Przemysław
  14. Lewandowska Natalia
  15. Malec Magdalena
  16. Maryńczak Piotr
  17. Mazepa Agnieszka
  18. Mączka Rafał
  19. Mąkal Maria
  20. Nieścior Michał
  21. Okarski Jarosław
  22. Opalska Anna
  23. Pawłowski Grzegorz
  24. Pszeniczka Marcin
  25. Radomska Joanna
  26. Rembisz Damian
  27. Rybak Marta
  28. Sagan Justyna
  29. Sławiński Andrzej
  30. Świder Renata
  31. Tytoń Wojciech
  32. Zwiernik Łukasz
  33. Zwolak Mateusz

Lata nauki 2006 - 2009,

wych. mgr Iwona Rębisz

Klasa III LO

    1. Baj Justyna Anna
    2. Bartosz Ewelina Anna
    3. Bartoszyk Sara Krzysztofa
    4. Bednarczuk Damian
    5. Bednarski Paweł
    6. Chromik Dawid Paweł
    7. Gancarz Magdalena
    8. Girgiel Jakub
    9. Greszata Malwina Katarzyna
    10. Kawalec Angelika
    11. Klimek Ewelina
    12. Kołtuniak Piotr Antoni
    13. Kowalski Daniel
    14. Łukaszyk Anna Teresa
    15. Łukaszyk Maciej Marek
    16. Łuszcz Anna
    17. Mazur Marek
    18. Mazurek Paulina
    19. Omiotek Aleksandra
    20. Opiela Agata
    21. Siewierski Damian Sławomir
    22. Skroban Damian
    23. Suszek Anna
    24. Winiarczuk Anna Monika
    25. Wójtowicz Paweł
    26. Żurawski Tomasz

 

Lata nauki 2007 - 2010,

wych. mgr Mariusz Pasiecznik

Klasa III C (SG)

  1. Bożek Angelika
  2. Kopaczyński Adrian Patryk
  3. Kowalczuk Damian Krzysztof
  4. Krajewski Mic
  5. Lewczuk Dorota
  6. Leżak Marcin
  7. Majerski Bernard Sebastian
  8. Mąkal Paulina Justyna
  9. Piwko Sebastian
  10. Pszeniczka Kamil
  11. Rachańska Katarzyna
  12. Rorat Mateusz
  13. Ryło Konrad
  14. Sarzyńska Paulina Katarzyna
  15. Szarowolec Adrian
  16. Wawrzusik Katarzyna
  17. Woch Mateusz
  18. Wojtas Ariel Krzysztof
  19. Zarosa Kamila Maria
  20. Zubiak Mateusz
  21. Zyza Sławomir

 

Lata nauki 2007 - 2010,

wych. mgr inż. Aleksandra Jamroż

Klasa III LP

  1. Budeńczuk Joanna
  2. Dzik Klaudia
  3. Golan Damian
  4. Górnik Patryk
  5. Książek Sylwia
  6. Łagowski Daniel
  7. Łukowska Marta
  8. Malinowski Mateusz
  9. Osuch Dominika
  10. Sachryń Izabela
  11. Tyska Joanna
  12. Ważny Tomasz
  13. Zieleniucha Konrad

 

Lata nauki 2007 - 2010,

wych. mgr Barbara Kutek

Klasa III A (LO)

  1. Baj Celina
  2. Buczek Sandra
  3. Chwederowicz Iwona
  4. Cyc Sylwia
  5. Ferenc Magdalena
  6. Hałka Weronika
  7. Kłak Dorota
  8. Łoś Kamil
  9. Marczak Roland
  10. Portka Paweł
  11. Ratyna Angelika
  12. Stasiuk Przemysław
  13. Talabski Piotr
  14. Warmińska Aldona
  15. Wodecka Wioletta
  16. Pasierb Patrycja
  17. Piasecka Joanna
  18. Roczniak Angelika
  19. Żurawski Grzegorz

Lata nauki 2007 - 2010,

wych. mgr Cezary Uściak, mgr Aneta Bielecka

Klasa III B (SG)

  1. Baryła Grażyna
  2. Beńko Patryk
  3. Ciszek Damian
  4. Drążek Daniel
  5. Durzyńska Dominika
  6. Farańczuk Sebastian
  7. Hawrylak Mateusz
  8. Karbowniczek Mateusz
  9. Kosiba Katarzyna
  10. Kuczyński Tomasz
  11. Lewicki Przemysław
  12. Piasecki Paweł
  13. Późniak Edyta
  14. Tytuła Magdalena
  15. Wasiura Daniel
  16. Wlaź Jolanta
  17. Wojciechowski Grzegorz
  18. Zwolak Agnieszka
  19. Zwolak Małgorzata
  20. Roguski Patryk

 

Lata nauki 2008 - 2011,

wych. mgr Marta Smaler

Klasa III a

  1. Adamczuk Katarzyna
  2. Bartosz Joanna
  3. Chwaleba Kamil
  4. Fedziuryna Agnieszka
  5. Głowacka Patrycja
  6. Johan Monika
  7. Kłos Agata
  8. Korga Mateusz
  9. Loda Katarzyna
  10. Łysiak Justyna
  11. Mac Małgorzata
  12. Mączka Monika
  13. Musiej Joanna
  14. Romańczuk Anna
  15. Romańczuk Ludwika
  16. Stachowicz Dominika
  17. Szaruga Marlena
  18. Typa Damian
  19. Umiński Krzysztof
  20. Wąsiura Katarzyna

 

Lata nauki 2008 - 2011,

wych. mgr Jolanta Michalczuk

Klasa III b

  1. Bartnicki Ernest
  2. Capko Kamil
  3. Czuk Paweł
  4. Gajda Anna
  5. Goździołko Dominika
  6. Kawalec Sylwia
  7. Kiś Patryk
  8. Kostyński Ernest
  9. Krzysztofowicz Małgorzata
  10. Kuśmierz Patryk
  11. Lepionka Mateusz
  12. Maciejko Karolina
  13. Majerski Norbert
  14. Marciniak Michał
  15. Modrzejewski Jacek
  16. Nabożny Radosław
  17. Nowosad Kamil
  18. Ostaszewski Mateusz
  19. Ostrowski Marcin
  20. Oznańska Patrycja
  21. Rechul Marlena
  22. Rorat Mariola
  23. Semczyszyn Marlena
  24. Skowyra Ewelina
  25. Stachurski Kamil
  26. Teresińska Gabriela

Lata nauki 2008 - 2011,

wych. dr Marek Bielecki

Klasa III c

  1. Kania Aleksandra
  2. Kawczyński Bartłomiej
  3. Kot Łukasz
  4. Krawczyk Roksana
  5. Lal Paweł
  6. Liga Paweł
  7. Monastyrski Przemysław
  8. Miazga Iwona
  9. Mosór Sebastian
  10. Pawłowski Marcin
  11. Pietrasz Kamil
  12. Piwko Gabriela
  13. Świder Adrian
  14. Wersocka Emilia
  15. Woch Kamil

 


 

Lata nauki 2009 - 2012,

wych.

Klasa III a

  1. Dominika Bąk
  2. Karol Bednarski
  3. Małgorzata Buczak
  4. Krzysztof Buczkowski
  5. Agnieszka Chabra
  6. Marlena Giera
  7. Anna Kancir
  8. Diana Kaznowska
  9. Kamila Kyć
  10. Sandra Marczak
  11. Sebastian Mazur
  12. Karolina Muzyczka
  13. Michał Piasecki
  14. Agnieszka Seń
  15. Karol Trześniowski
  16. Natalia Tybel
  17. Weronika Wasąg
  18. Waldemar Wodecki
  19. Radosław Zajączkowski

Lata nauki 2009 - 2012,

wych.

Klasa III b

  1. Małgorzata Antoniuk
  2. Przemysław Banaś
  3. Dominik Bożek
  4. Karolina Górska
  5. Adrian Kudełko
  6. Jarosław Martyniak
  7. Łukasz Patro
  8. Paulina Romańczuk
  9. Patryk Rożek
  10. Patrycja Skóra
  11. Konrad Skulik
  12. Magdalena Szalaty
  13. Beata Ścirka
  14. Aleksandra Zwolak

Lata nauki 2009 - 2012,

wych.

Klasa III c

  1. Paulina Brońska
  2. Ewa Budzaj
  3. Bartłomiej Drąszcz
  4. Kamila Duda
  5. Patryk Dziura
  6. Marta Ferens
  7. Grzegorz Garbacz
  8. Monika Garbacz
  9. Julia Gruszecka
  10. Justyna Jaśków
  11. Katarzyna Kłos
  12. Krzysztof Kniaź
  13. Edyta Kogut
  14. Wioleta Kruk
  15. Wiesław Mazurkiewicz
  16. Amanda Międlarz
  17. Marlena Pacaj
  18. Mateusz Piwko
  19. Jacek Rybak
  20. Ewa Sawicka
  21. Patryk Smoląg
  22. Ewa smyk
  23. Mateusz Umer
  24. Mateusz Wacko
  25. Monika Wąsacz
  26. Michał Wiciejewski

 

Lata nauki 2010 - 2013,

wych.

Klasa III a

  1. Filip Bednarski
  2. Paweł Grad
  3. Piotr Grad
  4. Monika Hutko
  5. Monika Kawczyńska
  6. Katarzyna Klimek
  7. Dawid Krubnik
  8. Maciej Lepionka
  9. Marta Pieprzowska
  10. Magdalena Pitura
  11. Kamil Rzeszowski
  12. Diana Stepach
  13. Dominika Tryndoch
  14. Kamil Tybel
  15. Monika Ważna
  16. Karolina Wilczak

Lata nauki 2010 - 2013,

wych.

Klasa III b

  1. Mateusz Bondyra
  2. Paweł Byś
  3. Dominik Dziuba
  4. Dorota Dziura
  5. Klaudia Gęśla
  6. Jacek Greszta
  7. Mateusz Karwański
  8. Joanna Krupa
  9. Katarzyna Lewandowska
  10. Adrian Olech
  11. Dariusz Romańczuk
  12. Marcin Rycek
  13. Klaudia Słodka
  14. Justyna Taranowicz
  15. Karolina Trochimczuk
  16. Mateusz Wawrzusiszyn
  17. Aleksandra Woch
  18. Katarzyna Woch

Lata nauki 2011 - 2014,

wych.

Klasa III a

  1. Klaudia Bielecka
  2. Mateusz Paweł Cioch
  3. Michał Duras
  4. Jarosław Gitner
  5. Kamila Klaudia Kostrubiec
  6. Konrad Marczak
  7. Paulina Marszalec
  8. Magdalena Ewa Polak
  9. Klaudia Katarzyna Roczniak
  10. Joanna Wierzchowska

Lata nauki 2011 - 2014,

wych.

Klasa III b

  1. Łukasz Biront
  2. Rafał Chlebicki
  3. Klaudia Dejneka
  4. Kamila Gałan
  5. Aneta Jolanta Głuszek
  6. Damian Konrad Jędra
  7. Kamil Juryniec
  8. Jakub Juszczak
  9. Magdalena Karczewska
  10. Łukasz Koza
  11. Ewa Monika Krawczyk
  12. Wojciech Kuma
  13. Katarzyna Mazepa
  14. Karol Mikołajczuk
  15. Marcin Leszek Pasieczny
  16. Jacek Pikuła
  17. Andrzej Przybysz
  18. Barbara Romańczuk
  19. Ewelina Swatowska
  20. Piotr Norbert Szewczuk
  21. Aleksandra Szwanc
  22. Przemysław Konrad Świder
  23. Patryk Tucki
  24. Michał Zieliński
  25. Łukasz Zubiak
  26. Amanda Dominika Żukowska

 


Lata nauki 2012 - 2015,

wych.

Klasa III a

  1. Emil Cioch
  2. Aleksandra Furman
  3. Piotr Hawrylak
  4. Marcin Herda
  5. Paulina Herda
  6. Katarzyna Kancir
  7. Paulina Kuc
  8. Ewa Łyta
  9. Martyna Małek
  10. Ernest Nowosad
  11. Marcin Pikuła
  12. Damian Bogdan Rajtak
  13. Katarzyna Romańczuk
  14. Paweł Romańczuk
  15. Angelika Szalaty
  16. Paulina Maria Szpet
  17. Mateusz Ulanowski
  18. Karolina Umińska
  19. Michał Wąsacz
  20. Kinga Winiarczyk
  21. Dariusz Zwolan

Lata nauki 2012 - 2015,

wych.

Klasa III b

  1. Jakub Bałos
  2. Grzegorz Piotr Brzozowski
  3. Kinga Katarzyna Garbacz
  4. Wioleta Weronika Książek
  5. Wojciech Jakub Kubecki
  6. Kamil Kusiak
  7. Magdalena Karolina Lepionka
  8. Adrianna Lizak
  9. Wioletta Maria Malec
  10. Dawid Pieprzowski
  11. Kornelia Puchalska
  12. Wojciech Adam Rycek
  13. Artur Szymon Sosnowski
  14. Patryk Janusz Szopa
  15. Jakub Świąder
  16. Wojciech Taranowicz
  17. Barbara Woch
  18. Angelika Beata Wojnarska
  19. Angelika Wybranowska

Lata nauki 2013 - 2016,

wych. mgr Barbara Kutek

Klasa III a

  1. Cios Kamil
  2. Dworzak Andżelina Kamila
  3. Ferens Anna
  4. Garbacz Agata
  5. Herda Szymon
  6. Kisiel Sebastian Piotr
  7. Kutek Łukasz
  8. Leja Marcin
  9. Lepionka Paulina
  10. Malec Monika Magdalena
  11. Marczak Jarosław
  12. Mazur Artur
  13. Mikuła Bartłomiej
  14. Pawłowski Łukasz Daniel
  15. Piwko Kamil
  16. Ratyna Dominika
  17. Sadło Piotr
  18. Smoliński Michał Stanisław
  19. Typa Sylwia
  20. Wiśniewski Tomasz Zbigniew
  21. Wodecka Paulina
  22. Wronka Marcin

Lata nauki 2014 - 2017,

wych. mgr Marta Smaler

Klasa III a

  1. Adamczewski Patryk
  2. Chudyga Natalia
  3. Gozdek Aleksandra
  4. Kominiarczyk Radosław
  5. Kulasza Karolina
  6. Kułak Krzysztof
  7. Kwiatkowska Marta
  8. Kwiatkowski Kamil
  9. Kwiatkowski Mateusz
  10. Kyć Aleksandra
  11. Łysakowski Karol
  12. Łyta Mariusz
  13. Pieprzowski Mateusz
  14. Pogorzelska Karolina
  15. Ratyna Dawid
  16. Rajtak Grzegorz
  17. Sagan Łukasz
  18. Sajkiewicz Mateusz
  19. Szczepaniak Damian
  20. Tomczuk Kamila
  21. Wybranowski Adrian
  22. Zubiak Karolina

 


Lata nauki 2015 - 2018

wych. mgr Katarzyna Wronka

Klasa III a

  1.  Czapliński Mirosław
  2. Fedorowicz Weronika
  3. Gitner Aleksandra
  4. Herman Agnieszka
  5. Józwa Karolina
  6. Karaś Anita
  7. Kolbuch Kamila
  8. Kominiarczyk Adrian
  9. Kwiatkowska Aleksandra
  10. Olizarowska Diana
  11. Ostaszewski Artur
  12. Świątko Dominik
  13. Węgliński Paweł
  14. Żukowski Tomasz

 


 Policealne Studium Informatyczne

Lata nauki 2002 - 2004

wych. lic. Grzegorz Hawrylak

Semestr IV

1. Antonik Krzysztof
2. Bardega Tomasz
3. Bartosiewicz Bogdan
4. Bednarz Agnieszka
5. Bednarz Tomasz
6. Błachuta Tomasz
7. Droździel Paweł
8. Dublowska Ewelina
9. Dzik Justyna
10. Gitner Paweł
11. Jakubiak Krystyna
12. Kalita Marcin
13. Karpiuk Michał
14. Kaziuk Marek
15. Kielar Sebastian
16. Kwiecień Elżbieta
17. Martyniuk Łukasz
18. Mrozowska Agata
19. Paczkowski Maciej
20. Piątkowski Kamil
21. Podobiński Adam
22. Romańczuk Adam
23. Steć Marzena
24. Swatowska Anna
25. Szpinda Teresa
26. Ścirka Bartłomiej
27. Taras Sylwia
28. Tarnowska Justyna
29. Wojciechowska Justyna
30. Wojciechowska Magdalena
31. Wójtowicz Anna
32. Wójtowicz Piotr


Policealne Studium Informatyczne, Lata nauki 2003 - 2005

wych. mgr Mariusz Pasiecznik

Semestr IV

1. Bałka Łukasz
2. Gawlik Robert
3. Johan Agnieszka
4. Kalita Ewelina
5. Krawczyń Katarzyna
6. Kuzdra Anna
7. Kuźniarki Piotr
8. Kwiecień Anna
9. Łuszcz Edyta
10. Mac Bartłomiej
11. Majewski Grzegorz
12. Małecki Marcin
13. Podoba Jakub
14. Romańczuk Dariusz
15. Seń Iwona
16. Sieczkowski Andrzej
17. Skowyra Agnieszka
18. Smoląg Krzysztof
19. Swatowska Edyta
20. Zrol Tomasz


Policealne Studium Informatyczne, Lata nauki 2004 - 2006

 wych. lic. Grzegorz Hawrylak

Semestr IV

1. Buczek Adam
2. Kędziora Agata
3. Kozak Daniel
4. Kwiecień Aneta
5. Majewska Sylwia
6. Matwiejczuk Kamil
7. Motyl Piotr
8. Niechaj Adrian


Policealne Studium Informatyczne, Lata nauki 2005 - 2007

 wych. lic. Grzegorz Hawrylak

Semestr IV

1. Grabczuk Monika
2. Kołtuniak Marcin
3. Kozłowska Agnieszka
4. Kuma Konrad
5. Litkowiec Jacek
6. Opiela Agnieszka
7. Seń Grzegorz
8. Sławiński Zbigniew
9. Sztajdel Grzegorz
10. Wrona Justyna
11. Zarębski Jacek